Rafting Melen Çayı /Düzce

Rafting Melen Çayı /Düzce

MELEN ÇAYI/DÜZCE RAFTİNG TURU

 

 

 

 

Ankara çıkışlı / Ankara’dan. Ülkemizin her tarafı zengin akarsuları ile rafting sporu açısından son derece elverişlidir. Özellikle bahar aylarında dağlardaki karların erimesi ile birlikte akarsuların debisi (akış hızı) artar ve rafting sporu açısından ideal bir ortam sağlar. Herkes rafting yapabilir mi diye sorabilirsiniz, rafting sporu, spor yapmak için bir engeli bulunmayan sağlıklı herkes tarafından yapılabilir. Yüzme bilme zorunluluğu yoktur fakat rafting sporuna başlamadan önce tur rehberine bu durumu bildirmenizde fayda vardır. Yaklaşık 3 saat süren yolculuğumuzun ardından Start alacağımız Dokuzdeğirmen köyüne geliyoruz. Deneyimli ve uzman rehberlerden rafting ve uygulamalar konusunda brifing alıyoruz. Size verilen özel kıyafetleri giydikten sonra. Zorluk derecesi 2+ile 3+ arası olan ve 6 veya 8 kişilik botlarla kendimizi Melen çayının serin ve çoşkulu sularına kendimizi bırakıyoruz.

PROGRAM:

Ankara çıkışlı Düzce Melen Çayı Rafting için; sabah saat 07:00 de Sezenler Cd. Atmaca Eyüp Hoca Turizm önünden hareket edeceğiz. Araç içerisinde ikram edeceğimiz soğuk sandviç, çay, kahve ikramı ile kahvaltımız yapıyoruz. Yaklaşık saat 10:00 civarlarında Melen çayı kenarında sona eriyor. Bir miktar dinlendikten sonra Rehberlerin rafting hakkında bilgi vermelerinden sonra 8 şer kişilik gruplar halinde tahmini bir buçuk saat süren 12 km lik bir parkurda rafting yapılacak. Sular soğuk olmaz mı demeyin Sizi soğuktan ve ıslanmaktan koruyacak neopren elbiseler her katılımcı için mevcut. Rafting yorgunluğunun adından Öğle yemeği (isteğe bağlı) ve dinlenme ardından Ankaraya doğru geri dönüş yolculuğu başlayacaktır.

Aktiviteye gelirken yanınızda getirmeniz gereken malzemeler; Havlu, yedek çamaşır, mayo şort, yedek ayakkabı veya sandalet getirmenizde yarar var.

ÜCRET SEÇENEKLERİ:

Ulaşım, Kahvaltı ve Rafting ve malzemeler, fotoğraf çekimleri dahil 195,00 ₺
Ulaşım, Kahvaltı, Rafting ve öğle yemeği, fotoğraf çekimleri dahil 215,00 ₺
PEŞİN FİYATINA KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM İMKANI
BONUS VE ZİRAAT KREDİ KARTLARINA KOMİSYON KARŞILIĞI TAKSİT İMKANIMIZ VARDIR

SİZİ NERDEN ALALIM:

07:00 Sezenler Cd. Atmaca Eyüp Hoca Turizm Önünden

07:10 Armada

07:15 Çiftlik Kavşağı

07:15 Şaşmaz

07:35 Eryaman Optimum karşısı Kepez Önü

Misafirlerimizin katılım durumuna göre duraklarda değişiklikler yapılabilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Ulaşım

Sabah kahvaltı

Öğle yemeği (Tercihe bağlı)

Sıcak içecekler gün boyu

Fotoğraf çekimleri

Rehberlik hizmetleri

Rafting malzemeleri

Sigorta

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Şahsi Harcamalar

ÖĞLE YEMEĞİ:
Köfte,
Tavuk,
Sucuk,
Pilav (pirinç ve bulgur),
Salata,
Special çorba,
Kızartmalar,
Yoğurtlamalar,
Sıcak ve soğuk içecekler

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

09 Mart 2018
250 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?