Sinop Erfelek Şelaleleri Kastamonu 1 Gece 2 Gün

Sinop Erfelek Şelaleleri Kastamonu 1 Gece 2 Gün
SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ / KASTAMONU TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN
 
PROGRAM:
1.GÜN:Ankara’dan çıkışlı turumuza  gece saat 23:59’da Atmaca Eyüp Hoca Turizm önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN: ERFELEK, HAMSİLOS FİYORDU, İNCEBURUN FENERİ
Sabah saatlerinde Erfelek’e varış. Erfelek’te alınacak kahvaltı sonrası, merdiven şeklinde ve her bir basamağı heyecanı yüklü olan hiçbir yerde kuşların bu kadar güzel birbirleri ile haberleşmesine şahit olamayacağınız Tatlıca Takım Şelaleleri’ne hareket ediyoruz. Şelalelerin yürüyerek gezilmesi’nden sonra Erfelek’te öğle yemeği alıyoruz. Daha sonra Sinop yakınlarındaki Hamsilos Fiyordu, Ak Liman ve İnceburun Feneri’nin gezilmesinden sonra Sinop’taki otelimize hareket. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilir veya şehri gezebilirsiniz.
 
3.GÜN: SİNOP, ESKİ SİNOP CEZAEVİ,KASTAMONU, ANKARA
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Sinop’ta; Sinop Kalesi, Şehitler Çeşmesi, birçok ünlü kişinin hapis yattığı ve şimdi müzeye dönüştürülen Eski Sinop Cezaevi ve Arkeoloji müzelerinin gezilmesinden sonra Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Burada öğle yemeği ardından Kastamonu Kalesini gezip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ankara’ ya hareket ederek saat 23.00 sularında Ankara’da olmayı planlıyoruz.
 
ÜCRET: 325,00 ₺
KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 325,00 ₺
 
Rezervasyon esnasında ücretin tamamı alınmaktadır. Konaklamalar 2 kişilik odalarda, tek kalmak isteyen misafirlerimiz 60,00₺ farkı ödemek koşuluyla tek kalabilirler. İki yetişkin yanında konaklama yapmak koşulu ile; 7-12 yaş çocuklar 245,00 ₺, 0-6 yaş çocuklardan sadece koltuk ücreti olarak 150,00 ₺ alep edilir.
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
Otobüsle özel ulaşım
Araç içi ikramlar
1 gece konaklama
2 kahvaltı açık büfe
1 Akşam yemeği
Seyahat güvence sigorta poliçesi,
Rehberlik hizmetleri
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Öğle yemekleri
Dönüş yolundaki akşam yemeği
Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz ekstra içecekler
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Şahsi harcamalar
SİZİ NEREDEN ALALIM:
23.59 Eryaman Optimum otopark
00.15 Şaşmaz kavşağı
00.20 Carrefour
00.30 Armada
00.35 Milli kütüphane
00.40 Sezenler cad.Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü
00.50 1011 Kavşağı
Misafirlerimizin katılım durumuna göre duraklarda değişiklik yapılabilir.
 
GEREKLİ MALZEMELER:
Rahat bir yürüyüş giysisi, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anarok( sonbahar, kış dönemi için geçerlidir) küçük sırt çantası, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, şarj cihazı.
 
Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.
 
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

05 Ekim 2018
285 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?