GAP Turu 1 Gece 2 Gün

GAP Turu 1 Gece 2 Gün

GAP TURU

ŞANLIURFA – HARRAN – BİRECİK – HALFETİ – RUMKALE – GAZİANTEP

 

 

PROGRAM:

1.GÜN :Ankara’dan çıkışlı turumuza saat 21.30’da  hareket ederek GAP yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN : Sabah saatlerinde Şanlıurfa’ya varıyor ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltının ardından Harran’a devam ediyoruz. Harran’da; dünyanın ilk İslami Üniversitesi sayılan Harran Üniversitesi kalıntılarını, Konik Harran evlerini, Harran Kalesini gördükten sonra Urfa’ya dönüyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından Halil-ür Rahman Camii, Balıklı Göl ve Urfa Kalesini, otantik Urfa çarşılarını ve Bedesten’i gezip alışveriş yapıyoruz. Ardından otelimize yerleşip kısa bir dinlenme sonrasında,  saat 20.00’de akşam yemeği dahil Sıra Gecesine katılıyoruz. Gece otelimize dönüş ve istirahat.

3.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Gaziantep’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını gözlemliyoruz. Ardından Halfeti’ye hareket ediyoruz. Halfeti’de baraj gölünde tekne turu atıyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından Gazi ünvanlı şehrimiz Antep’e varıyoruz. Zeugma Mozaik Müzesini gezip bakırcılar ve yemeniciler çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz.

SIRA GECESİ:

Karışık Urfa kebabı

Bostane salatası

Yoğurtlu Lebene salatası

Çiğ köfte

Fındık Lahmacun

Tatlı

Meşrubat, Su ,Çay

ÜCRET: 475,00 ₺
KREDİ KARTI TEK ÇEKİM 475,00 ₺

Konaklamalar iki kişilik odalardadır. Tek konaklamak isteyen misafirlerimiz 60,00 ₺ ekstra ödeme yapmaları gerekiyor. 0/6 yaş çocuklar 150,00 ₺ ücrete tabidir. Rezervasyon esnasında %50 ön ödeme alınmaktadır.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ:

Ulaşım ve araç içi ikramlar

1 gece yarım pansiyon konaklama

2 kahvaltı

1 akşam yemeği

Sıra gecesi

Halfeti tekne turu

Rehberlik hizmetleri

Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Müze ve ören yeri girişleri (Müze kartlarınızı yanınızda bulundurunuz)

Öğle yemekleri

Yemeklerde alınan ekstralar

Şahsi harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM:

21.30 Sezenler cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm

21.40 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı

21.45 Söğütözü Armada Önü

21.50 Konya yolu üzerinde duraklardan

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

09 Ekim 2018
476 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?