Ihlara Vadisi / Kapadokya / Hacı Bektaş-i Veli Turlarımız 1 Gece 2 Gün

Ihlara Vadisi / Kapadokya / Hacı Bektaş-i Veli Turlarımız 1 Gece 2 Gün

IHLARA VADİSİ KAPADOKYA HACI BEKTAŞ-İ VELİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

27/28 NİSAN 2019

 

PROGRAM:

1.Gün : Ankara’dan çıkışlı Ihlara vadisi, Kapadokya ve Hacı Bektaş-i Veli turu için sabah 07.00’de Sezenle cad. Atmaca Turizm önünden hareket ederek yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Tuz Gölünde fotoğraf çekimi sonrası Melendiz Çayının oluşturduğu doğa harikası Ihlara Vadisine geliyoruz. Vadide Ağaçaltı Kilisesi, Yılanlı Kilise ve Sümbüllü Kiliselerini geziyoruz ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne geçiş ve gezilmesi. Ardından Perslerin Güzel Atlar Diyarı olarak adlandırdıkları Kapadokya’ya varış. Şapkalı peri bacaları ve Kapadokya’nın  simgesi olan Üç Güzeller Peri bacalarında fotoğraf molası, Turasan Şarap Fabrikasının gezilmesi ve Kayseri’de bulunan otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşeme, akşam yemeği ve konaklama.

 (Arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Türk Gecesi eğlencesine gidiyoruz.)

2.Gün : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası odalarımızın boşaltılması ve otelden ayrılış. İlk olarak Göreme Açık Hava Müzesi giderek; Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilise, Aziz Basel Şapeli ve Güvercinlik Vadisi gezilerini tamamlayıp öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği molası ardından Uçhisar Kalesi, Paşabağ Vadisi, Onyx Atölye gezisi ve Avanos’ta dünyaca ünlü çanak çömlek ustalarından çanak çömlek yapımı gösterisi sonrasında Hacı Bektaş-i Veli Dergahı’na hareket ediyoruz. Burada Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, Birinci Avlu, İkinci Avlu gezilerimizi yaptıktan sonra Ankara’ya hareket. Neşeli yolculuğumuz ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış.

ÜCRET : 350,00 ₺

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 350,00 ₺

BONUS VE ZİRAAT KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANIMIZ VARDIR

Rezervasyon esnasında ücretin tamamı alınmaktadır. Konaklamalar 2 kişilik odalarda, tek kalmak isteyen misafirlerimiz 50,00 ₺ farkı ödemek koşuluyla tek kalabilirler. İki yetişkin yanında konaklama yapmak koşulu ile; 7-11 yaş çocuklar 295,00 ₺, 0-6 yaş çocuklardan sadece koltuk ücreti olarak 120,00 ₺ talep edilir

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ :                                            

Lüks Araç İle Ulaşım

Araç İçi İkramlar

1 Gece Konaklama

2 Sabah Kahvaltısı (1 nci gün araç içi)

1 Akşam Yemeği

Seyahat Sigorta Paketi

Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :

Tüm Şahsi Harcamalar

Öğle Yemekleri

Yemeklerde Alınan Ekstralar

Türk Gecesi

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Balon Turu

SİZİ NEREDEN ALALIM:

07:00 Sezenler cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü

07.05 Milli Kütüphane otobüs durakları

07.10 Armada otobüs durakları

07:15 Çiftlik Kavşağı

07:25 Carrefour

07:40 Optimum

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

25 Ekim 2018
301 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?