Sinop Erfelek Şelaleleri İnebolu Kastamonu 1 Gece 2 Gün

Sinop Erfelek Şelaleleri İnebolu Kastamonu 1 Gece 2 Gün

SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ / İNEBOLU / KASTAMONU TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

 

12/13/14 Temmuz 2019

 

 

PROGRAM:

1.GÜN:Ankara’dan çıkışlı turumuza  gece saat 23:59’da Eryaman Optimum önünde buluşma ve hareket.

2.GÜN: ERFELEK, HAMSİLOS FİYORDU, SİNOP CEZAEVİ

Sabah saatlerinde Erfelek’e varış. Erfelek’te alınacak kahvaltı sonrası, merdiven şeklinde ve her bir basamağı heyecanı yüklü olan hiçbir yerde kuşların bu kadar güzel birbirleri ile haberleşmesine şahit olamayacağınız Tatlıca Takım Şelaleleri’ne hareket ediyoruz. Şelalelerin yürüyerek gezilmesi’nden sonra Erfelek’te öğle yemeği alıyoruz. Daha sonra Sinop yakınlarındaki Hamsilos Fiyordu, Ak Liman ve Eski Sinop Cezaevi gezilmesinden sonra Sinop’taki otelimize hareket. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilir veya şehri gezebilirsiniz.

3.GÜN: İNEBOLU, KASTAMONU, ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Abana üzerinden istiklal madalyalı tek ilçemiz olan İnebolu’ya geliyoruz. İnebolu’da Atatürk evi, Türk Ocağı ve Şerife Bacı anıtının görülmesinden sonra öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Karaçomak Deresinin iki yakasına kurulmuş olan, Kurtuluş Savaşı’nda verdiği örnek mücadeleden sonra “Şehitler Diyarı” olarak anılan Kastamonu’ya varış. Burada Saat Kulesi, Nasrullah Camii ve Şadırvanı, Liva Paşa konağının gezilmesi sonrası meşhur çekme helva alış verişi için serbest zaman ve Ankara’ya hareket, saat 23.00 sularında Ankara’da olmayı planlıyoruz.

ÜCRET: 410,00 ₺

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 410,00 ₺

BONUS VE ZİRAAT KARTLARI KOMİSYON ÖDEMEK KOŞULU İLE TAKSİT İMKANIMIZ VARDIR

Rezervasyon esnasında ücretin tamamı talep edilir. Konaklamalar 2 kişilik odalarda, tek kalmak isteyen misafirlerimiz 75,00₺ farkı ödemek koşuluyla tek kalabilirler. İki yetişkin yanında konaklama yapmak koşulu ile; 6-11 yaş çocuklar 340,00 ₺, 0-5 yaş çocuklardan 190,00 ₺ talep edilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Otobüsle özel ulaşım

Araç içi ikramlar

1 gece konaklama

2 kahvaltı açık büfe

1 Akşam yemeği

Seyahat güvence sigorta poliçesi,

Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Öğle yemekleri

Dönüş yolundaki akşam yemeği

Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz ekstra içecekler

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Şahsi harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM:

23.59 Eryaman Optimum otopark

00.15 Şaşmaz kavşağı

00.20 Carrefour

00.30 Armada

00.35 Milli kütüphane

00.40 Sezenler cad.Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü

00.50 1011 Kavşağı

Misafirlerimizin katılım durumuna göre duraklarda değişiklik yapılabilir.

GEREKLİ MALZEMELER:

Rahat bir yürüyüş giysisi, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anarok( sonbahar, kış dönemi için geçerlidir) küçük sırt çantası, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, şarj cihazı.

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

05 Şubat 2019
940 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?