Yedigöller Turları Her Hafta Sonu

Yedigöller Turları Her Hafta Sonu

YEDİGÖLLER TURLARI GÜNÜBİRLİK

23 Haziran 2019  

7 Temmuz 2019

 

 

Ankara’dan hareket ederek, baharda yeşile, sonbaharda sarıya vurgun olanların uğrak yeri olan, şehrin stresinden hayatımızın yoğun temposundan çıkıp huzur ve sakinliğin yeri Cennetten bir köşe Yedigöller yolculuğumuza başlıyoruz.

PROGRAM:
Ankara’dan çıkışlı turumuza sabah saat: 07.15’de sezenler caddesinde buluşup belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyor ve araç içi ikramlarımız soğuk sandviç, çay ve kahve ile kahvaltımızı yaparak yolumuza devam ediyoruz 1 saatlik yolculuk sonrası kısa bir ihtiyaç molası veriyoruz. Mola sonrası Yedigöller’e devam ediyoruz. 3,5 saatlik yolculuk sonunda Yedigöller’e ulaşıyoruz. İlk olarak Kapankaya seyir terasına çıkıyoruz. Milli parktan içeri girdiğimizde sırasıyla Serin göl karşılıyor bizi, daha sonra Çam ağaçlarının ortasında kuş sesleri yaprak seslerinin arasında mangal ateşinde pişmiş köfte, tavuk ve sucuk menüsü ve yanında içecekten oluşan yemeğimizi yiyoruz. Yemek sonrası Büyük gölü görüyoruz daha sonra Derin göl ve Gülen Şaleleri, Pisagor ağaçlarını ve dilek çeşmesini görüyoruz. Şaleler sonrası kısa bir yürüyüşle Nazlı göle ulaşıyoruz Nazlı göl sonrası Kuru göl İnce göl ve Sazlı gölü gördükten sonra Rehberimizin verdiğimiz 1 saatlik serbest zamandan sonrası hareket etmek üzere buluşuyoruz ve Ankara’ya hareket ediyoruz.

ÜCRET :135,00 ₺

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM :135,00 ₺

BONUS VE ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANIMIZ VARDIR.

0-5 yaş çocuklarımız koltuk talep edilmediği taktirde ücretsiz, koltuk talep edilmesi durumunda 65.00 ₺. ücret talep edilir. Rezervasyon esnasında ücretin %50 si talep edilir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:

Lüks araçlar ile ulaşım

Milli Park giriş ücreti

Kahvaltı araç içi soğuk sandviç, çay, kahve

Öğlen Köfte, Tavuk, Sucuk, Garnitür ve içecek

Seyahat sigortası

Tüm çevre gezileri

Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar

SİZİ NERDEN ALALIM:

07:15 Sezenler cad. ATMACA Eyüp Hoca Turizm önü

07:20 Milli kütüphane

07.25 Armada

07:35 Carrefour

07.50 Optimum Kepez önü

Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

Katılımcı sayısımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

15 Mart 2019
1.719 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?