Olimpos (Olympos) Kemer / Antalya Turu 3 Gece 4 Gün

Olimpos (Olympos) Kemer / Antalya Turu 3 Gece 4 Gün

OLİMPOS (OLYMPOS) TATİLİ ANTALYA/KEMER  3 GECE 4 GÜN

 

19/23 Eylül 2020

 

ÜCRET: 799,00 ₺

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM: 799,00 ₺

BONUS VE ZİRAAT KARTLARA 3 – 6 – 9 TAKSİT İMKANI

PROGRAM:

1.GÜN: ANKARA – OLİMPOS – OLİMPOS ANTİK KENTİ – OLİMPOS PLAJI – KEMER AURA CLUB veya İNFERNO CLUB

Ankara çıkışlı Olimpos turumuz için; 23:55 ‘te hareket ederek gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız Türkmen Ağaç Evlerine  ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşme saatine kadar, çevrede gezinti yapabilir, hamaklarda dinlenebilirsiniz. İlk gün kahvaltımız araç içi olacak. Odalarımıza yerleşmemizin ardından 4 gün sürecek olan tatilimize başlıyoruz. Olimpos antik kenti içerisinden yürüyerek Olimpos plajında deniz keyfi yapıyoruz. Tekrar otele dönüşümüzün ardından akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası istirahat edebilir veya bungalowlarımızın önlerinde bahçede zaman geçirebilirsiniz.

KONAKLAMA: TÜRKMEN AĞAÇ EVLERİ

EKSTRA : Covid 19 tedbirleri kapsamında şuan için kapalı olan ama tur tarihlerimizde açılması beklenen,  Kemer’in ve Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinden olan Aura Club yada İnferno Clubte eğlenmek olacak, Akşam yemeği sonrası saat 22:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası kemere ulaşıyoruz. Gece geç saatlere kadar en iyi Djlerin performansı sonrası etkinliğimizi tamamlıyoruz ve otelimize dönüyoruz.

AURA & İNFERNO CLUB: ……… ₺ (Giriş+Ulaşım) 

2.GÜN: OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – YANARTAŞ

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası isteğe bağlı olarak dileyen misafirlerimiz ile, 7 km mesafede bulunan Adrasan’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan Olimpos plajına giderek denize girebilirler. Otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

KONAKLAMA: TÜRKMEN AĞAÇ EVLERİ

EKSTRA: Yanartaş turu. Talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler.

YANARTAŞ GEZİSİ: ……… ₺ (Giriş+Ulaşım) 

3.GÜN: OLİMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI – MEHTAP TURU

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile, 7 km mesafede bulunan Adrasan’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasana gelmeyen misafirlerimiz Olimpos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve konaklama

KONAKLAMA: TÜRKMEN AĞAÇ EVLERİ

EKSTRA: Adrasan hareketli Mehtap turu. Talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak Adrasan’a gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

MEHTAP TEKNE TURU: …….. ₺

4.GÜN: OLİMPOS – ANTALYA – KALEİÇİ – ANKARA

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve kısa bir yolculuk sonrası Antalya Merkez Kaleiçi’nde ulaşıyoruz. Burada rehberimizin belirleyeceği yaklaşık 2 saatlik bir serbest zamanımız olacak. Bu sürede Kaleiçi’nde dolaşabilir, yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekebilir, çevrede bulanan deniz manzaralı kafelerde çay kahve içebilirsiniz. Yeniden buluşmamızın ardından Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’da oluyoruz.

ÜCRET BİLGİLENDİRMESİ:

Rezervasyon esnasında ücretin %50 si peşinat olarak talep edilir. Konaklamalar 2 kişilik odalarda, tek konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz 195,00 ₺ fark ödemek koşulu ile tek kalabilirler. İki yetişkin yanında konaklama yapmak koşulu ile; 0-5 yaş çocuklar 460,00 ₺, 6-11 yaş çocuklar 655,00 ₺ talep edilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Ankara’dan Gidiş-Dönüş Ulaşım

3 Gece 4 Gün Konaklama

Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (3)

Otelde Alınacak Akşam Yemeği (3)

Rehberlik ve Acente Refakati

Seyehat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Öğle Yemekleri

Ekstra Belirtilen Aktiviteler

Kişisel Harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM: 

23:55 Sezenler cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm Önü

00:05 Armada Avm

00:15 Ümitköy Köprüsü

00:25 Yaşamkent Kavşağı

Olimpos (Olympos)

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer’den yaklaşık 28 km. mesafede, batıda, meşhur Çıralı tatil beldesinden 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer’de mutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanıbaşındaki 2375 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ndan almaktadır.

Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege’deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

Olimpos’ta Konaklama

Olimpos’ta Nerede Kalınır? Olimpos, sit alanı içerisinde bulunduğundan, bölgede yapılaşma yasaktır. Bu maksatla Olimpos’ta konaklama olarak ağaç evler ve ahşap bungalow’lar meşhur olmuştur. Olimpos’ta konaklamak isteyen tatilciler buralarda konaklamaktadır.

Olimpos

Olimpos antik kentinin deniz ve kara tarafından olmak üzere iki giriş bulunmaktadır. Olimpos’un sahili çok güzeldir. Olimpos, gün boyu kumsalda uzanıp güneşleyen ve yüzen tatilcilerle doludur. Olimpos tatil yeri, doğal güzellikleri, portakal bahçeleri ve 3,5 km.lik kumsalı ile görülmeye değerdir. 

TURUN İPTALİ DURUMLARINDA

  • Turun Acentamız tarafından iptali durumunda, 1 iş günü içerisinde kaporalar iade edilir.
  • Misafirlerimiz tarafından her ne sebeple olursa olsun, turun hareket tarihine 4 gün kala yapılan iptallerde kapora iadesi yapılmaz.
  • Diğer durumlar da ise kaporadan %50 kesinti yapılarak iade yapılır.

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

26 Mayıs 2020
680 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp chat