Daday At Çiftliği / Horma – Valla Kanyonu / Ilıca Şelalesi / Safranbolu Turu 1 Gece Konaklamalı 2 Gün

Daday At Çiftliği / Horma – Valla Kanyonu / Ilıca Şelalesi / Safranbolu Turu 1 Gece Konaklamalı 2 Gün

DADAY AT ÇİFTLİĞİ / HORMA KANYONU/VALLA KANYONU / ILICA ŞELALESİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

İSTEYEN ÇADIR / İSTEYEN ÇİFTLİK EVİ

6/7 Kasım 2021

 

ÜCRETLER

OTEL KONAKLAMA: 475,00 ₺

ÇADIR KONAKLAMA: 295,00 ₺    

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM: 475,00 ₺ 

10 KİŞİ VE ÜZERİ GRUPLAR İÇİN ÖZEL İNDİRİM

BONUS VE ZİRAAT KARTLARA KOMİSYON FARKI İLE 3-6-9 TAKSİT İMKANIMIZ VARDIR

TURLARIMIZ  CORONAVİRÜS (COVİD 19) TEDBİRLERİ ALINARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR:

PROGRAM:

Lüks aramayan, akşam soba başında kestane pişirmek isteyen, bahçede ateşin başında oturup kafa dinlemek isteyen, Çiftlik evi, ahşap evlerde veya çadırda kalmak isteyen, kalabalıktan uzak, doğayla iç içe olabileceğiniz bir turda olmak istemez misiniz? Sınırlı sayıda misafir alacağız. 

1.Gün: 

Ankara’dan Daday At Çiftliği turumuz için saat 07.00’de Sezenler caddesinden hareket edip, ara duraklardan da misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlar, araç içi kahvaltı paketi ikramı ve gerekli molalar sonrası Daday At Çiftliğine ulaşıyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz (ücrete dahil). Yemekten sonra odalara yerleşme ve çadır kurulumu. Ardından köy içerisinde gezinti yapabilir, rehberimiz eşliğinde 1 saatlik yürüyüşle Taşçılar göletine yürüyüş yapabilir, At binerek; Köy içerisinde gezebilir veya Taşçılar göletine gidebilirsiniz. ATV turuna çıkabilirsiniz. Akşam yemeği çiftlikte (ücrete dahil). Yemekten sonra sobanın üzerinde kestane pişirip yiyebilir, dışarıda yanan ateşin başında şarkılar söyleyebilirsiniz.

Çiftlikte çadır kurmak isteyen misafirlerimiz için çadır yerimiz vardır. Dileyen misafirlerimiz odada değil çadır konaklamalı olarak turumuza katılabilirler.

KONAKLAMA: Barış At Çiftliği veya Çömlekçiler At Çiftliği

2.Gün: 

Sabah kahvaltının ardıdndan, HORMA Kanyonu’na hareket ediyoruz. Muhteşem manzarası eşliğinde, ahşap yürüyüş yolundan kanyon içerisinde 3 km yürüyerek (her yaştan misafirimiz için uygundur) ve fotoğraflar çekerek  Pınarbaşı ILICA ŞELALE’sine ulaşıyoruz. Müsait olması durumunda Şelalede suya girebilirsiniz. Şelale gezimizin ardından VALLA kanyonuna hareket ediyoruz. Valla kanyonu girişi olan Muratbaşı köyünde öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından 1.150 m yürüyüş yolu ile BURGU seyir terasına ulaşıyoruz.  Yine fotoğraf, video çekimleri sonrası 1.150 m lik yolu geri yürüyerek başladığımız noktaya geri dönüyoruz, Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu’da kısa bir alışveriş ve akşam yemeği molasının ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Saat 21.30 civarı Ankara’ya dönmüş oluyoruz.

ÜCRET BİLGİLENDİRMESİ

0-5 yaş ücretsiz koltuk istendiği taktirde 95,00 ₺, 6-11 yaş çocuklarımız iki yetişkin yanında konaklaması koşulu ile 320,00 ₺, Tek konaklamak isteyen misafirlerimizden ekstra 110,00 ₺ ve Rezervasyon esnasında ücretin %50’si peşinat olarak talep edilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Lüks araçlar ile ulaşım

Araç içi sıcak soğuk ikramlar

1 gece konaklama

2 kahvaltı (1. gün araç içi kahvaltı paketi, 2. gün çiftlikte)

1 öğle yemeği (1.gün çiftlikte)

1 akşam yemeği (çiftlikte)

Seyahat sigortası

Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

Çadır kurulum ücreti. Çadır başı 35 TL

At turu (25 ₺ den başlayıp gidilen mesafeye göre fiyat artmaktadır)

Atv turu (arazi turu 80 ₺, Taşçılar göleti turu 120 ₺)

Alınacak ekstra içecekler

2.gün öğle yemeği

Şahsi harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM:

07:00 Sezenler Cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü

07:05 Milli Kütüphane

07:10 Armada önü

07.15 Bilkent Köprüsü Altı

07:20 Ümitköy Köprüsü Etimesgut girişi Otobüs Durakları

07:35 Şaşmaz Kavşağı Shell İstasyonu Karşısı

07.40 Optimum karşı Çaprazı Kepez Önü

Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

TURUN İPTALİ DURUMLARINDA

 • Turun Acentamız tarafından iptali durumunda, 1 iş günü içerisinde kaporalar iade edilir.
 • Misafirlerimiz tarafından her ne sebeple olursa olsun, turun hareket tarihine 4 gün kala yapılan iptallerde kapora iadesi yapılmaz.
 • Diğer durumlar da ise kaporadan %50 kesinti yapılarak iade yapılır.

Katılımcı sayısımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Hediye Nur Erdoğan dedi ki:

  Lütfen haftaya da olsun ya da sonraki hafta bu tur tekrarlansın. Çok istiyordum ama bugün gördüğüm için Ankara’ya gidemem lütfen tekrarlansın

  1. eyuphoca dedi ki:

   Merhaba Hediye hanım. 6/7 Kasım 2021 tarihinde tekrarı olacak. Bekleriz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp chat