Dolunay’da Kapadokya’da Gece Yürüyüşü ve Balon Uçuşları

Dolunay’da Kapadokya’da Gece Yürüyüşü ve Balon Uçuşları

DOLUNAY’DA KAPADOKYA’DA GECE YÜRÜYÜŞÜ VE GÖREME’DE BALON UÇUŞLARI İZLEME

Çavuşin / Kızılvadi / Meskendir Vadisi / Göreme/Aşk Vadisi 

18/19 Eylül 2021

22/23 Ekim 2021

 

ÜCRET : 160,00 ₺

10 KİŞİ VE ÜZERİ GRUPLAR İÇİN FİYAT ALINIZ

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 160,00 ₺

BONUS VE ZİRAAT KREDİ KARTLARINA KOMİSYON FARKI İLE 3 – 6 – 9 TAKSİT İMKANI

TURLARIMIZ  CORONAVİRÜS (COVİD 19) TEDBİRLERİ ALINARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR:

PROGRAMIMIZ

Ankara’da/Ankara çıkışlı Doluny’da Kapadokya gece yürüyüşü ve sabah balon uçuşları izleme faaliyetimiz için ilk duraktan saat 19.00 ‘da hareket ediyoruz ve ara duraklardan misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 23.40 civarı Göreme’de oluyoruz. Göreme’de saat 23.55’e kadar alışverış için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte toplanıp 5 km ileride bulunan ve yürüyüşümüze başlayacağımız Çavuşin’e geçiyoruz. Buradan patikaları takip ederek Kapadokya’nın oluşumları içerisinde devam ediyoruz. Güllüdere Vadisine girerek kiliseleri ve iki yanımızda bulunan vadileri görüp tekrar geri dönüyoruz ve Meskendir Vadisine devam ediyoruz. Kızılvadi ile Meskendir vadi kesişiminden Kızılvadiye girip seyir terasına kadar  devam ediyoruz. Yürüyüşümüzün bitiminde kahvaltı paketi ikramımızı yapıyoruz ve bir süre dinlendikten sonra, burada bizi bekleyen aracımıza binerek Göreme’de hava durumu müsait olur ve balon uçuşları olursa, balonların şişirilişi ve havalanmalarını izleyip fotoğraflıyoruz.  Balonlar havalandıktan sonra Aşk vadisine geçiyoruz ve havadaki görüntülerini izleyip Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde  Tuz Gölünde fotoğraf molası veriyoruz. Öğlen saat 12.30 civarı Ankara’da oluyoruz.

Başlangıç rakımı: 1060 m

Yürüyüş esnasında çıkacağımız en yüksek rakım: 100 m

Yürüyüş mesafesi: 9 km

Tahmini süre: 4,5 saat

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:

Ulaşım

Araç içi ikramlar

Kahvaltı paketi

Rehberlik

Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Yolculuk süresince yapılacak harcamalar

Yürüyüş süresince yenecek yemekler

Kişisel malzemeler

SİZİ NEREDEN ALALIM:

19:00 Sezenler Cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü

19:05 Milli Kütüphane

19:10 Armada önü

19.15 Taurus AVM önü

19.20 Gölbaşı çıkışı Shell istasyonu

Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

NOT: 

Tüm yürüyüş malzemesi dahil eşyalarınızı içine alabilecek bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, tatlı ve tuzlu yiyecekler (fındık, fıstık, kuru üzüm kuru kaysı vs..) fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su kabı veya çelik termos.

TURUN İPTALİ DURUMLARINDA

  • Turun Acentamız tarafından iptali durumunda, 1 iş günü içerisinde kaporalar iade edilir.
  • Misafirlerimiz tarafından her ne sebeple olursa olsun, turun hareket tarihine 4 gün kala yapılan iptallerde kapora iadesi yapılmaz.
  • Diğer durumlar da ise kaporadan %50 kesinti yapılarak iade yapılır.

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir. (Pandemi dönemi geçerlideğildir)

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

26 Temmuz 2021
4.569 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp chat