Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

17 Temmuz 2017 tarihinde Atmaca Organizasyon  Turizm Doğa Sporları Eğitim Tic. Ltd. Şti adı altında kurulan şirketimiz,18 Ekim 2017 tarihinde Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-10392 işletme belgesine sahip EYÜP HOCA TURİZM SEYAHAT ACENTASI olarak; turizm mevzuatına uygun, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğrultusunda kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Acentamız henüz çok genç olmasına rağmen, Doğayla Kültürü birleştirme ve Doğa Sporları konusunda Ankara’da kalitesiyle kendini kanıtlamış, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Acentamızda aynı özenle çalışmaya devam ederek Türkiye’deki sayılı tur operatörleri arasında yer almak hedefindeyiz.

Doğası ve tarihiyle Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Bursa’sıyla istanbul’uyla Marmara, her Türk Evladı’nın mutlaka gitmesi gereken Manevi Ruhuyla Çanakkale, mitolojisiyle Ege, masmavi sularıyla Akdeniz, Umre, Balkanlar ve doğa turları bunlardan birkaçı.

Satışlarınızı arttırmak müşterilerinizi daha yakından tanıyabilmeniz için kusursuz bayii toplantısı, kongre, seminer programlarımızla, rent a car hizmetimizle, sizlere en iyisini, en kusursuzunu en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Kısacası yurt içi ve yurt dışında her türlü ihtiyacınıza, amatör ruhla,genç, dinamik, profesyonel kadrosuyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

WhatsApp chat