Kapuzbaşı Şelaleleri/Sultan Sazlığı/Kapadokya Turu 13/14/15 Temmuz 2018

KAPUZBAŞI ŞELALELERİ/DEREBAĞ ŞELALELERİ/SULTANSAZLIĞI / KAPADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN 13/14/15 TEMMUZ 2018 PROGRAM: 1.GÜN Ankara’dan hareketli. Gece saat 23.59’da belirlenen yerde buluşma. Otobüs içi ikramları eşliğinde Kayseri Kapuzbaşı Şelalelerine doğru yol alıyoruz. 2.GÜN Sabah erken saatlerde Kayseri Yahyalı ilçesinde bulunan ve kaynağından çıktığı gibi aşağıya dökülen Kapuzbaşı Şelalelerine ulaşıyoruz. Şelalelerin muhteşem görüntüsü ve […]

KAPUZBAŞI ŞELALELERİ/DEREBAĞ ŞELALELERİ/SULTANSAZLIĞI / KAPADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

13/14/15 TEMMUZ 2018

PROGRAM:

1.GÜN Ankara’dan hareketli. Gece saat 23.59’da belirlenen yerde buluşma. Otobüs içi ikramları eşliğinde Kayseri Kapuzbaşı Şelalelerine doğru yol alıyoruz.

2.GÜN Sabah erken saatlerde Kayseri Yahyalı ilçesinde bulunan ve kaynağından çıktığı gibi aşağıya dökülen Kapuzbaşı Şelalelerine ulaşıyoruz. Şelalelerin muhteşem görüntüsü ve çıkardığı ses eşliğinde kahvaltımızı alıp; Şelaleleri geziyoruz. Kapuzbaşı şelalelerinin ardından yine Yahyalı ilçesinde bulunan Derebağ Şelalelerine gidiyoruz. Derebağ Şelalelerinin ardından, Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli sulak alanlarından olan, Avrupa, Afrika, Asya kuş göç yolu olan ve içerisinde 301 adet kuş türü barındıran Sultan sazlığını gezip Kayseri’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

3.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yeraltı kentinin ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip Onyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ’da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Devrent Vadisi ) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini gezip, Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Şapkalı peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üçgüzeller Peribacalarını görüyoruz ve Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz.

ÜCRET: 290,00 ₺

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : ₺ 290,00 ₺

MAXİMUM KREDİ KARTLARINA (2 TAKSİT 300,00 ₺ / 4 TAKSİT 305,00 ₺/ 6 TAKSİT 310,00 ₺)

NOT: 0-6 Yaş 1 çocuk otel konaklamasında ücretsizdir. Otelde ücretsiz olan çocuklar için 100,00₺ ulaşım ücreti alınır. 7-12 Yaş çocuklar için 260,00 ₺ fiyat uygulanır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

4* Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Tur Paketli araçlar İle Ulaşım

Araç İçi İkramları ( Çay, kahve, meşrubat, su )

2 Gün sabah Kahvaltısı ( 1 nci gün Kapuzbaşı Şelalelerinde, 2 nci gün otelde açık büfe)

1 Akşam Yemeği ( Otelde )

2 Gün Profesyonel Kokartlı Rehber İle Çevre Gezileri

Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan Ekstralar

Tüm Özel Harcamalar

Müze, Ören Yeri Giriş Ücretleri

SİZİ NEREDEN ALALIM:

23.59 Sezenler cad. Atmaca Eyüp Hoca Turizm önü

00.10 Ankamall karşısı

00.15 Aydınlık kavşağı

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.